logo
Çağrı Merkezi;
0.276 231 4747 / 231 1690
Bize Yazın;
info@cagdasplaza.com

Yeni Citroën C3 Plazamızda!

Yeni Citroën C3'ün gelmesiyle kompakt otomobil dünyasında değişim rüzgarları esecek. Modern çağın temsilcisi, trend setter özelliği, optimistik tasarımı sayesinde farklı renk seçenekleriyle kendinizi ifade edebileceksiniz. Tasarımını farklılaştıran Airbumps® seçeneği, eşsiz dış tasarımıyla yolda giderken dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.Bu sonbahardaki Paris Motor Show'da gerçekleşecek olan lansmanı yaklaşırken, Yeni Citroën C3'ün maceralarını Facebook sayfasından takip edebilir, yaptığı seyahatler sırasında otomobilin Citroën ConnectedCAM™ sistemi ile çektiği fotoğrafları ve videoları görebilirsiniz.


CITROËN CONNECTEDCAM™:
3, 2, 1... MOTOR!
Yeni Citroën C3'teki Citroën ConnectedCAM™ muhteşem manzara,  sıra dışı mekanlar ve sakin şehir  turlarından aldığı görüntülerle izleyicilerini buluşturuyor. Bu yeni sistem, sürücü ön camdan ne görürse kaydetmek için dikiz aynasına yerleştirilmiş bir kamera kullanıyor. Günlük sürüş deneyimlerinizin video kaydını  sadece tek bir dokunuşla fotoğraf çekip sosyal medyada paylaşma olanağı sağlıyor.

- Kamera ön tarafında yer alır ve istediğiniz anlarda kayıt yapar, böylece herhangi bir kaza durumunda size önemli bilgiler sağlayabilir.


RENGARENK BİR DÜNYA


Yeni Citroën C3 gövde rengi çok geniş renk yelpazesiyle geliyor: Almond Green, Arctic White, Cobalt Blue, Shark Grey, Aluminium Grey, Ruby Red, Perla Nera Black, Power Orange ve Sand. Tavan renk seçenekleri ise: Onyx Black, Aden Red, Opal White. Ve tam olarak 36 farklı kombinasyon var. Herkese uygun bir seçenek mevcut!


ZEVKİNİZE GÖRE KİŞİSELLEŞTİRİNYeni Citroën C3 çok geniş kişiselleştirme seçenekleri sunuyor: Tek renkli veya çift renkli ?  Airbump®'lı veya Airbump®'sız? Rahat ve farklı iç tasarımlarıyla? Seçenekler neredeyse sınırsız görünüyor.


METROPOLITAN GREY


Bu iç ambiyansı rahat koltukları ve ön panelindeki açık renk özellikleriyle, sadeliği, ferahlığı ve aydınlığı ifade ediyor.


URBAN RED

Bu iç ambiyans, koltuklarında ve ön paneldeki renk özellikleriyle, farklı bir enerji ve canlılık sunuyor, genel olarak şehir hayatına uygun motiflerle bezenmiştir.


COLORADO HYPE


Bu iç ambiyans seçeneği döşemeye eşlik eden şık dokuma ve TEP harmanı ile modayı vurguluyor.

PANORAMİK CAM TAVAN


Yeni Citroën C3'ün sürücü ve yolcuları geniş mekan hissiyle son derece aydınlık araç içinin keyfine varırken, dış dünyayla bağlantılarını  artırmaktadır . Işık yoğunluğunu güneş geçirmeyen perdesini kullanarak ayarlayabilirsiniz.


GENİŞ VE RAHAT KOLTUKLAR


Yeni Citroën C3'ün koltukları son derece rahat ve konforlu. Sanki salonunuzda oturuyormuşsunuz gibi! Ve yatay ön panel, genişlik ve boyut hissini artırıyor. İç tasarımı, kol dayama yerlerindeki şeritlerle ve ön paneldeki dokuma kumaşlarla tamamen otomotiv sektöründen bağımsız olarak esinlenilmiştir.


SÜRÜŞ DESTEK SİSTEMİ

YOKUŞ-KALKIŞ DESTEĞİ (HILL-HOLDER)


Yokuş-kalkış destek teknolojisi eğimli yokuşlarda ayağınızı frenden çektiğinizde istenmeyen geri kayma tehlikesini engeller. 3% eğimli veya daha dik yokuşlarda, aracınızı yaklaşık iki saniye sabitler. 

GERİ GÖRÜŞ KAMERASI


Kusursuz manevra yapmak için, sürücü  geri vitese geçtiğinde ,geri görüş kamerasından gelen sinyal ile birlikte aracın ana ekranında aracın arkasında ne olduğunu gösterir. Bu görüntünün üzerindeki renkli işaretler herhangi bir engele olan uzaklığı gösterir.

BlueHDI Dizel & PureTech
Benzinli Motorlar


Yeni Citroën C3, çevreye dost benzinli ve dizel motor seçenekleriyle, her açıdan kusursuz sürüş zevki ve yakıt tasarrufu ile geliyor.