logo
Çağrı Merkezi;
0.276 231 4747 / 231 1690
Bize Yazın;
info@cagdasplaza.com

Garanti Koşulları

SUBARU marka araçların garanti süresi, bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı, teslim tarihinden başlamak üzere 3 (ÜÇ) yıl ya da 100.000 km'dir (hangisi önce gerçekleşirse).

SUBARU marka araçların Türkiye Genel Distribütörü BAYTUR MOTORLU VASITALAR TİCARET A.Ş., aracınızda çıkabilecek malzeme, işçilik, imalat ve montaj hatalarını, garanti süresi olan müşteriye teslim tarihinden itibaren, 3 (ÜÇ) yıl ya da 100.000 km (Hangisi önce gerçekleşirse) herhangi bir ücret talep etmeden gidermeyi taahhüt etmektedir.

Aracın garanti süresi içinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Tamir süresi en fazla 30 (OTUZ) işgünüdür. Bu süre araca ilişkin arızanın Yetkili Servis istasyonuna, Yetkili Servis istasyonunun olmaması durumunda malın satıcısı, bayi, acentesi, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birine bildirim tarihinden itibaren başlar.

Arızaların herhangi bir kullanım hatasından kaynaklanıp kaynaklanmadığı yetkili servis istasyonları, yetkili servis istasyonlarının bulunmadığı yerlerde sırasıyla bu malın satıcısı, bayii, acentesi, temsilciliği,ithalatçısı veya imalatçısından biri tarafından düzenlenen raporla belirlenir.Aracın kullanma kılavuzunda yer alan hususlar aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar,garanti kapsamı dışındadır. Unutmayınız ki eğitim yapısı ve teknolojisi daimi olarak gelişen Yetkili Servislerimiz yapılan işler için parça ve işçilik garantisi sunmakta,aracınızın ihtiyaç duyduğu veya duyacağı tüm servisi en ekonomik şekilde sunmaktadırlar

GARANTİNİN HÜKÜMSÜZLÜĞÜ VE KAPSAM DIŞI HUSUSLAR

Aşağıda belirtilen şartlar ve bunlardan doğabilecek zararlar garanti kapsamı dışındadır.