logo
Çağrı Merkezi;
0.276 231 4747 / 231 1690
Bize Yazın;
info@cagdasplaza.com

Hakkımızda

Uşak Çağdaş Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketimiz ;
* 1997 yılında CITROËN yetkili bayisi ve servisi olarak faaliyetlerine başlamış olup ;

* 2015 yılında Japonya'nın otomotiv devi SUBARU markasını ,
* 2017 yılında ise dünyada başka bir otomotiv devi olan Çelik Motor A.Ş 'nin ithal ettiği  KİA markası bayiliklerini  bünyesine katıp, büyüyerek yoluna devam eden; Satış, Servis, Sigorta , Yedek Parça, Kaporta-Boya ve Egzoz Emisyon Ölçüm alanlarında Uşak ve çevresine hizmet veren kurumsal bir işletmedir.

                      

Şirketimiz ; Otomotiv ile ilgili tüm satış ve satış sonrası hizmetlerinin tek çatı altında müşterilere ulaştırılması konusunda kurulmuş olup , Otomotiv sektöründeki 20 yıllık tecrübe ve deneyimi ile müşteri ve kaliteli hizmet odaklı çalışma ilkeleriyle sektörde bugün sahip olduğu yere gelmiştir. Müşteri memnuniyeti kapsamında ise şirketimizin Türkiye 1.lik Ödülleri mevcut durumdadır. 

Satış, Sigorta, Mekanik, Yedek Parça, Elektrik, Boya-Kaporta ve Egzoz Emisyon departmanları ile 12.047 TSE Belgeli Plazamızda eğitimli, akademik kariyere sahip ve tüm alanlarda sertifikalı personelimiz bulunmaktadır. Ayrıca şirket olarak 7 gün 24 saat hizmet anlayışı ve Türkiye’de ilkleri başarma gururu ile hizmet sektörüne yeni bir anlayış getirmiş durumdayız.

*Sigortacılık sektöründe ; ALLİANZ SİGORTA A.Ş ve AKSİGORTA A.Ş  şirketlerinin acentelikleriyle sigortacılık faaliyetlerine başlayan şirketimiz, zaman içerisinde büyüyerek ; acenteliklerine 2016 yılında DOĞA SİGORTA A.Ş ,  2017 yılında ise TURK NIPPON SİGORTA A.Ş şirketlerinin acentelikliklerini ekleyerek sigortacılık alanında başarılı bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.Kalite Politikalarımız

  • Otomotiv sektöründeki teknolojik gelişmeleri sürekli izleyerek pazar payını arttırmak.
  • Yasalara, ulusal ve uluslararası standartlara uyumlu çalışmak.
  • Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlamak ve cevap vermek.
  • Müşteri sadakatini kazanmak, var olan müşteri ilişkilerini daha kuvvetli ve kalıcı olmasını, müşterilere verilen sözlerin yerine getirilmesini sağlamak ve markaya bağlı müşteri bilincini yerleştirmek.
  • Eğitimli ve bilinçli personel ile çalışmak, kalite yönetim sistemine tüm personelin katılımını sağlamak.
  • Kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesini ve gelişmesini sağlamak, mükemmellik prensibini uygulamak.


NEDEN ÇAĞDAŞ PLAZA?

  • Başarımızı müşteri hizmetlerimizdeki mükemmellik ve sağladığımız müşteri sadakati ile ölçeriz.

  • İhtiyaç ve beklentilerinizi eksiksiz şekilde karşılamak için çalışıyoruz.

  • Aracınız; servisimize geldiği zaman deneyimli, eğitimli, en gelişmiş teknolojiyi kullanan ve sertifikalı teknisyenlerimiz tarafından bakıma alınır.